Opravy a servis. Poskytujeme všetky druhy servisných zásahov, malých i veľkých opráv, rekonštrukcie domov a bytov ako aj revízie a pravidelné prehliadky zariadení vo Vašej domácnosti.

Hodinový pomocník – vhodná pomoc do domácnosti

Služby hodinových pomocníkov sú populárne už aj na Slovensku. Všestranných hodinových pomocníkov je k dispozícii dosť a HomePro ponúka túto službu aj svojim zákazníkom

Kto je to hodinový pomocník?

Hodinový pomocník - maliar

Je to zručný pracovník, ktorý dokáže pomôcť pri rôznych drobných prácach v domácnosti. Od opravy kvapkajúceho kohútika, cez výmenu žiarovky až po skladanie nábytku či maľovanie bytu.

Akú kvalifikáciu má hodinový pomocník?

Spravidla to býva človek manuálne zručný, so skúsenosťami zo širokého rozsahu služieb, využiteľných v domácnosti. Takýto pracovník by mal zvládnuť nasledovné práce:

Hodinový pomocník - nástroje
 • maliarske a natieračské práce
  - maľovanie, sádrovanie, stierkovanie
 • drobné stavebné práce
  - výmena zámkov, opravy stien, vŕtanie, pokládka dlažby a obkladov
 • elektroinštalačné práce
  - oprava zásuviek, oprava svietidiel, inštalácia domácich spotrebičov
 • vodoinštalatérske práce
  - opravy kohútikov, silikónovanie, inštalácia batérií
 • stolárske práce
  - skladanie nábytku, položenie podlahy, montáž prahov a líšt

Ako spolupracovať s hodinovým pomocníkom?

HomePro ponúka vlastných skúsených pracovníkov na pozícii hodinový pomocník. Vzhľadom na charakter tejto práce, na ohodnotenie práce sa používa hodinová sadzba. Na základe objednávky dostane klient predbežný odhad náročnosti na čas a tým pádom dopredu vie odhadnúť aj náklady. Pri tejto práci sa môžu vyskytnúť aj neočakávané drobnosti, ako potreba dokúpenia dodatočného materiálu, na akékoľvek dodatočné náklady však pracovník dopredu klienta upozorní.

Hodinový pomocník - opravár

Pre koho je hodinový pomocník vhodný?

Ako názov pozície napovedá, pôvodne išlo najmä o službu pre ženy v domácnosti, ktorým po ruke chýbal zručný pomocník. V dnešnej dobe je však čoraz viac mužov, ktorí nemajú čas, alebo chuť sa takýmto veciam venovať a preto hodinoví pomocníci čoraz častejšie vypomáhajú aj tam, kde ich pôvodne nebolo treba.

 

 

Zvládne hodinový pomocník všetky práce v domácnosti?

Je to výborný pomocník, ale napriek tomu ostávajú v domácnosti práce, na ktoré hodinový pomocník nemusí stačiť, hlavne keď ide o práce, ktoré si vyžadujú certifikáciu. Ako príklad môžu slúžiť:

 • revízie technológií v rodinných domoch (kotol, komín, garážová brána)
 • inštalácie spotrebičov, ktoré na svoje zapojenie vyžadujú certifikáciu, aby neboli porušené podmienky záruky (plynový sporák, plynový kotol, varný panel)
 • ostatné práce vyžadujúce potrebné oprávnenia (likvidácia odpadu, deratizácia)
 • pre komplexnejšie rekonštrukcie domov a bytov, alebo rekonštrukcie kúpeľne odporúčame využiť služby HomePro z tejto oblasti
Hodinový pomocník - opravy a servis

HomePro svojim klientom ponúka služby zručných a v praxi overených hodinových pomocníkov. Objektoví manažéri HomePro klienta upozornia v prípade ak má záujem o práce, ktoré sú za schopnosťami hodinových pomocníkov a vyžadujú aj potrebné oprávnenia a certifikáty. Objektoví manažéri HomePro skoordinujú všetky tieto práce a ušetria klientom čas, a peniaze. Máte záujem o služby hodinového pomocníka, prípadne o iné práce v domácnosti? Obrátťe sa na HomePro a nechajte si zdarma vypracovať cenovú ponuku podľa vašich požiadaviek.

Zaujal Vás tento článok? Nechajte si vypracovať bezplatnú cenovú ponuku.

Neváhajte nás kontaktovať

0850 232 404
info@homepro.sk
Hálkova 1/A, 831 03 Bratislava

 

Referencie a súviasiace témy z oblasti rekonštrukcie

Komplexná rekonštrukcia

Špecializujeme sa na komplexné rekonštrukcie bytov, domov a služby spojené s bývaním. Zavolajte nám a my sa postaráme o všetky profesie a práce
 

Rekonštrukcie 2013

Prehľad rekonštrukcií bytov a priestorov z roku 2013
 

Rekonštrukcie bytov 2012

Tu si môžete pozrieť krátky prehľad rekonštrukcií bytov, ktoré v tomto roku prešli našimi rukami. Ďalšie finalizujeme a čoskoro vám ukážeme, ako sme si s nimi poradili.
 

Lacná rekonštrukcia bytu

Ak plánujete rekonštruovať v blízkej budúcnosti svoj byt, alebo rodinný dom, venujte svoju pozornosť nasledujúcim dôvodom, prečo lacná rekonštrukcia bytu alebo domu môže v konečnom dôsledku stáť naozaj priveľa.
 

Bytový architekt

Rekonštrukcia domu alebo bytu je dobrou príležitosťou ako z nich vyťažiť viac. Ak si na to netrúfate sami, vyhľadajte pomoc architekta, oplatí sa to.
 

Rekonštrukcia bytu

Kompletná rekonštrukcia bytu? Väčšina z vás sa s ňou stretne možno pár krát za život. Ak tento čas u vás nastal práve teraz, v nasledujúcich riadkoch vás prevedieme jej postupom a povieme, na čo si treba dávať pozor. Spoločnosť HomePro sa špecializuje na rekonštrukcie bytov, domov a služby spojené s bývaním.
 

Rekonštrukcia starého bytu

Láka vás bývanie v romantickom starom dome s vysokými stropmi? Máte radi veľké izby a historické fasády? Aby bolo bývanie komfortné najbližšie roky, nasťahovaniu do bytu v starom dome, často krát predchádza kompletná rekonštrukcia.
 

Rekonštrukcia bytového jadra

Povedzte HomePro svoju predstavu o rekonštrukcii bytu, bytového jadra, alebo rodinného domu a my projekt prispôsobíme vám. Vypracujeme bezplatnú cenovú ponuku, harmonogram jednotlivých prác a profesií , zosúladíme všetkých majstrov a preberieme zodpovednosť za ich prácu.
 

Prenájom rodinného domu alebo bytu

Potrebujete prenajať rodinný dom alebo byt? Chcete mať náskok pred ostatnými realitami, ktoré vám konkurujú pri prenájme rodinného domu alebo bytu? HomePro Vám poskytne konkurenčnú výhodu pri prenájme domu alebo bytu a zároveň ušetrí váš čas a starosti.
 
Copyright © 2015 HomePro.sk | All Rights Reserved.