Investície do nehnuteľností.

Záhradná architektúra a realizácia záhrad

Máte predstavu o vzhľade vašej záhrady a potrebujete pomôcť s jej realizáciou? Alebo si chcete nechať celú záhradu navrhnúť a následne realizáciu záhrady aj zabezpečiť? HomePro má vo svojom tíme šikovných záhradníkov, ktorí vám ochotne poradia ako spraviť na vašom pozemku záhradu na ktorú bude radosť pozerať.

Aký typ záhrady vlastne chcem?

Záhradná architektúra - fontána

Máte predstavu o úplne jednoduchej záhrade, ktorá bude pozostávať len z upraveného trávnika a pár drevín, alebo sa chcete skôr uberať smerom okrasnej záhrady s prepracovanou architektúrou? Pred samotným návrhom a realizáciou záhrady je potrebné si najprv rozmyslieť aký typ chcete mať z viacerých dôvodov. Krásna prepracovaná záhrada je napríklad nevhodná keď máte viac detí, alebo domácich miláčikov, ktorí ju pravdepodobne nedokážu patrične oceniť. V takom prípade je skôr vhodné navrhnúť funkčnú a na údržbu jednoduchú záhradu.

Okresné stromy

Aké dreviny a rastliny chcem v záhrade mať?

Výber sa odvíja najčastejšie od ceny, keďže niektoré rastliny a dreviny môžu byť naozaj drahé a nadmerne zaťažiť rozpočet na celú záhradu. V tomto prípade naši záhradníci vždy ponúkajú dostupnejšie alternatívy rastlín, ktoré môžu na pohľad pôsobiť podobne, ale zároveň sú cenovo dostupnejšie. Táto položka vždy tvorí najvýznamnejšiu časť rozpočtu a od nej sa často odvíja celkový vzhľad záhrady ako aj celková výška investície.

Dreviny do záhrady

Koľko sa chcete záhrade venovať?

Záhrada si vyžaduje starostlivosť. Kosenie trávy, hnojenie, mulčovanie, vertikutácia, orezy a mnohé ďalšie činnosti udržia vašu záhradu vo výbornej kondícii, ale zároveň zaberú dosť veľa času. HomePro zabezpečí všetky tieto činnosti a vy sa budete môcť naozaj len tešiť z krásnej záhrady. Automatická závlaha je už v dnešnej dobe bežnou záležitosťou a zavlažovací systém vám ušetrí financie a uľahčí starostlivosť o záhradu. HomePro vie navrhnúť rastliny a cekovo záhradu tak, aby ste jej venovali toľko času, koľko môžete a chcete. Správnou voľbou trávnika, rastlín a drevín sa dá dosiahnuť vhodná kombinácia, ktorá pôsobí dobre opticky a zároveň spĺňa vaše predstavy o starostlivosti, keďže nikto nechce byť otrokom vlastnej záhrady a chce si ju viac užívať ako sa o ňu starať.

 

 

Skalka a rastliny v záhrade

Záruky a možnosť reklamácie

Pri realizácii záhrady sa môže vyskytnúť situácia, keď sa niektorá rastlina, alebo drevina neujme podľa predstáv. Spôsobené to môže byť viacerými faktormi, HomePro preto poskytuje záruku na všetky svoje realizácie a bez problémov rastlinu alebo drevinu vymení. Nemusíte sa tak obávať, že investícia v podobe drahších rastlín, alebo drevín sa nevyplatí.

Máte záujem o realizáciu záhrady, záhradnú architektúru, alebo len o bežné zatrávnenie a drobné úpravy vašej záhrady? Chcete vo vašej záhrade relaxovať a tešiť sa pohľadom na ňu a nie sa o ňu starať a tráviť všetok čas starostlivosťou? Obrátťe sa na HomePro na info@homepro.sk alebo 0850 232 404 a naši objektoví manažéri vám bezplatne vypracujú cenovú ponuku na realizáciu, alebo návrh záhrady a zároveň aj pravidelnej starostlivosti a údržby záhrady.

 

Zaujal Vás tento článok? Nechajte si vypracovať bezplatnú cenovú ponuku.

 

Neváhajte nás kontaktovať

0850 232 404
info@homepro.sk
Hálkova 1/A, 831 03 Bratislava
 

Referencie z oblasti starostlivosti o záhradu, trávnik a ich realizácia

Návrhy a projekty záhrad

Možno sa niekedy dívate na vašu záhradu a zdá sa vám všedná a spustnutá. Možno rozmýšľate o tom, že by ste ju radi niečím oživili. Aj keď pravidelne kosíte trávnik, staráte sa o zeleň a na pozemku máte ratanový nábytok z poslednej kolekcie, stále to nemusí byť ono. Zdá sa vám, že si neviete rady? Tu nepomôžu záhradné sošky, fontánky ani nový altánok. V tomto prípade vám najlepšiu radu dá záhradný architekt.
 

Kosenie trávy

Trávnik je základným prvkom každej záhrady. Aby sme v nej mohli pohodlne relaxovať a zároveň skrášľovala naše bývanie, potrebujeme mu venovať pravidelnú starostlivosť. Kosenie trávy je jednným zo základných úkonov pre krásny trávnik.
 

Realizácia novej záhrady

Príchod jari naznačuje, že na realizáciu alebo revitalizáciu záhrady je najvyšší čas.HomePro poskytuje služby v oblasti realizácie a revitalizácie záhrad, ale ponúka aj komplexnú starostlivosť zeleň, trávnik, bazény a zavlažovacie systémy.
 

Postup pri realizácii záhrad

Krásny zelený trávnik pre deti, košatý záhon s miestom pre príjemné posedenie, vkusný kvetinový záhon, ktorý bude pastvou pre oči. V HomePro máme šikovných záhradníkov, ktorí vám ochotne poradia ako z vášho pozemku urobiť skutočnú oázu
 

Zavlažovanie záhrad

Čo vás presvedčí o výhodnosti zavlažovacieho systému viac ako fakt, že investícia v podobe niekoľkých stoviek eur sa vám v krátkej dobe vráti. Zavlažovacie systém sú dnes oveľa dostupnejšie ako v minulosti a vďaka tomu, že s vodou narábajú šetrne, si môžete byť istý, že vložené peniaze do plastových trubiek pod kobercovým trávnikom budete mať späť. Okrem toho, že šetria peniaze, šetria aj váš čas a chrbát.
 

Záhradná architektúra

Záhrada v ktorej sa budete dobre cítiť, bude sa na ňu radosť pozerať a navyše bude funkčne vyhovovať vaším potrebám je ďalším rozmerom vášho bývania. Okrem kvalitného architektonického návrhu záhrady je dôležitý výber dobrej firmy pre jej realizáciu. V HomePro vieme skĺbiť individuálne požiadavky klienta s funkčnosťou a estetickou hodnotou záhrady.
 

Starostlivosť o zeleň

Starostlivosť o zeleň, mulčovanie pôdy a orez okrasných drevín od spoločnosti HomePro
 

Zavlažovacie systémy

Zavlažovacie systémy sú komplexným riešením závlahy pre vašu záhradu a trávnik a dôležitým faktorom pre pekne upravenú a zdravú záhradu. Vyriešia za vás starosti s každodenným polievaním trávy a zároveň šetria váš čas.
 
Copyright © 2015 HomePro.sk | All Rights Reserved.