Bývanie bez starostí. HomePro zabezpečí upratovanie, kosenie, opravy aj servis a oveľa viac.

Postupy a informácie o službách pre bývanie

Tlačové správy o starostlivosti o vaše bývanie.

Rekonštrukcie bytov a domov, služby pre záhradu - kosenie, upratovanie v Bratislave

Tu nájdete všetky informácie a postupy, ktoré doporučuje HomePro

 

Upratovanie a jeho vývoj

Pod pojmom upratovanie domácností si často zákazníci predstavia gazdinú s vedrom a mopom, ktorá príde do bytu a upratuje. Moderné technológie však postupne prenikajú aj do tejto tradičnej činnosti a uľahčujú prácu našim gazdinkám.
 

Upratovanie v roku 2013

Prehľad upratovania a tepovania v roku 2013
 

Rekonštrukcie 2013

Prehľad rekonštrukcií bytov a priestorov z roku 2013
 

Komplexná rekonštrukcia

Špecializujeme sa na komplexné rekonštrukcie bytov, domov a služby spojené s bývaním. Zavolajte nám a my sa postaráme o všetky profesie a práce
 

Zimná údržba - sezóna 2013/2014

Každú zimnú sezónu poznajú majitelia rodinných domov a bytových domov problémy spojené so zimnou údržbou – málo flexibilné odhŕňanie snehu, nedostatočný posyp soľou a inertným materiálom, alebo nebezpečenstvo vznikajúce poľadovicou. Ak chcete mať zimnú údržbu pod kontrolou, staňte sa zákazníkom HomePro a my sa postaráme o kvalitnú zimnú údržbu a všetky súvisiace náležitosti.
 

Upratovanie domácností, domov a kanceláríí

V súčasnosti poskytuje HomePro pravidelné upratovacie služby desiatkam klientov a počet každý mesiac narastá.
 

Upratovanie bytového domu

Upratovanie spoločných priestorov v bytovom dome je služba, ktorá je na očiach každého majiteľa bytu alebo nebytového priestoru a preto jej treba venovať náležitú pozornosť.
 

Upratovanie

Pravidelné upratovanie patrí k základným činnostiam, ktoré sú potrebné v každej domácnosti. V dnešnej rýchlej dobe však na upratovanie domácnosti ostáva stále menej času, alebo chuti a preto sa čoraz viac klientov obracia na HomePro, ktoré zabezpečí pravidelné, aj jednorazové upratovanie rodinných domov a bytov presne podľa vašich požiadaviek.
 

Upratovanie domácností

Potrebujete pomoc pri upratovaní vašej domácnosti? Rozmýšlate nad správnym výberom gazdniky, alebo upratovacej spoločnosti, na ktorú sa obrátite? Prečítajte si užitočné rady pri upratovaní rodinných domov a bytov.
 

Rekonštrukcia

Potrebujete prispôsobiť bývanie v rodinnom dome, alebo byte svojim potrebám? Netrúfate si na kompletnejšiu rekonštrukciu, alebo vám chýbajú potrebné skúsenosti? HomePro vám poradí, pripraví komplexnú rekonštrukciu, zorganizuje jednotlivé profesie a umožní vám venovať sa príjemnejším veciam.
 

Rekonštrukcia bytu

Kompletná rekonštrukcia bytu? Väčšina z vás sa s ňou stretne možno pár krát za život. Ak tento čas u vás nastal práve teraz, v nasledujúcich riadkoch vás prevedieme jej postupom a povieme, na čo si treba dávať pozor. Spoločnosť HomePro sa špecializuje na rekonštrukcie bytov, domov a služby spojené s bývaním.
 

Zimná údržba

Každú zimnú sezónu poznajú majitelia rodinných domov a bytových domov problémy spojené so zimnou údržbou – málo flexibilné odhŕňanie snehu, nedostatočný posyp soľou a inertným materiálom, alebo nebezpečenstvo vznikajúce poľadovicou. Ak chcete mať zimnú údržbu pod kontrolou, staňte sa zákazníkom HomePro a my sa postaráme o kvalitnú zimnú údržbu a všetky súvisiace náležitosti.
 

Generálne upratovanie

Generálne upratovanie sa rozlišuje od pravidelného upratovania tým, že upratovanie sa vykonáva do väčšej hĺbky , odstraňujú sa hĺbkové nečistoty z povrchou, detailne sa ničia baktérie.
 

Rekonštrukcie bytov 2012

Tu si môžete pozrieť krátky prehľad rekonštrukcií bytov, ktoré v tomto roku prešli našimi rukami. Ďalšie finalizujeme a čoskoro vám ukážeme, ako sme si s nimi poradili.
 

Zimná údržba 2012

HomePro zabezpečuje zimnú údržbu a odhŕňanie snehu pre súkromných klientov na viac ako 30 000 metrov štvorcových v Bratislave a blízkom okolí.
 

Lacná rekonštrukcia bytu

Ak plánujete rekonštruovať v blízkej budúcnosti svoj byt, alebo rodinný dom, venujte svoju pozornosť nasledujúcim dôvodom, prečo lacná rekonštrukcia bytu alebo domu môže v konečnom dôsledku stáť naozaj priveľa.
 

Návrhy a projekty záhrad

Možno sa niekedy dívate na vašu záhradu a zdá sa vám všedná a spustnutá. Možno rozmýšľate o tom, že by ste ju radi niečím oživili. Aj keď pravidelne kosíte trávnik, staráte sa o zeleň a na pozemku máte ratanový nábytok z poslednej kolekcie, stále to nemusí byť ono. Zdá sa vám, že si neviete rady? Tu nepomôžu záhradné sošky, fontánky ani nový altánok. V tomto prípade vám najlepšiu radu dá záhradný architekt.
 

Bazén - spustenie a starostlivosť

Začína sa kúpacia sezóna, treba pripraviť bazén! Napustiť bazén a vytiahnuť plavky zo skrine? Také jednoduché to nebude. Začiatok kúpacej sezóny je pri záhradných bazénoch náročnejší.
 

Kosenie trávy

Trávnik je základným prvkom každej záhrady. Aby sme v nej mohli pohodlne relaxovať a zároveň skrášľovala naše bývanie, potrebujeme mu venovať pravidelnú starostlivosť. Kosenie trávy je jednným zo základných úkonov pre krásny trávnik.
 

Bytový architekt

Rekonštrukcia domu alebo bytu je dobrou príležitosťou ako z nich vyťažiť viac. Ak si na to netrúfate sami, vyhľadajte pomoc architekta, oplatí sa to.
 

Rekonštrukcia starého bytu

Láka vás bývanie v romantickom starom dome s vysokými stropmi? Máte radi veľké izby a historické fasády? Aby bolo bývanie komfortné najbližšie roky, nasťahovaniu do bytu v starom dome, často krát predchádza kompletná rekonštrukcia.
 

Realizácia novej záhrady

Príchod jari naznačuje, že na realizáciu alebo revitalizáciu záhrady je najvyšší čas.HomePro poskytuje služby v oblasti realizácie a revitalizácie záhrad, ale ponúka aj komplexnú starostlivosť zeleň, trávnik, bazény a zavlažovacie systémy.
 

Záhradná architektúra

Záhrada v ktorej sa budete dobre cítiť, bude sa na ňu radosť pozerať a navyše bude funkčne vyhovovať vaším potrebám je ďalším rozmerom vášho bývania. Okrem kvalitného architektonického návrhu záhrady je dôležitý výber dobrej firmy pre jej realizáciu. V HomePro vieme skĺbiť individuálne požiadavky klienta s funkčnosťou a estetickou hodnotou záhrady.
 

Starostlivosť o bazén, údržba

Chemické ošetrovania a filtrácia sú základom čistého bazéna. Oboje činnosti sa vzájomne dopĺňajú a ak jedna z nich nefunguje, môže nastať problém. Pravidelná údržba bazéna je rovnako dôležitá ako jeho bezchybné stavba.
 

Zavlažovanie záhrad

Čo vás presvedčí o výhodnosti zavlažovacieho systému viac ako fakt, že investícia v podobe niekoľkých stoviek eur sa vám v krátkej dobe vráti. Zavlažovacie systém sú dnes oveľa dostupnejšie ako v minulosti a vďaka tomu, že s vodou narábajú šetrne, si môžete byť istý, že vložené peniaze do plastových trubiek pod kobercovým trávnikom budete mať späť. Okrem toho, že šetria peniaze, šetria aj váš čas a chrbát.
 

Postup pri realizácii záhrad

Krásny zelený trávnik pre deti, košatý záhon s miestom pre príjemné posedenie, vkusný kvetinový záhon, ktorý bude pastvou pre oči. V HomePro máme šikovných záhradníkov, ktorí vám ochotne poradia ako z vášho pozemku urobiť skutočnú oázu
 

Upratovanie rodinných domov a bytov

Ste zaneprázdnení a po práci priveľmi unavení na upratovanie domácnosti? Víkendy radšej trávite s rodinou mimo domu alebo len jednoducho neradi upratujete? Majte čistý dom, či byt bez námahy a zavolajte HomePro.
 

Rekonštrukcia bytového jadra

Povedzte HomePro svoju predstavu o rekonštrukcii bytu, bytového jadra, alebo rodinného domu a my projekt prispôsobíme vám. Vypracujeme bezplatnú cenovú ponuku, harmonogram jednotlivých prác a profesií , zosúladíme všetkých majstrov a preberieme zodpovednosť za ich prácu.
 

Upratovanie Bratislava

Homepro poskytuje upratovanie rodinných domov a bytov v Bratislave a okolí. Ste vlastníkom bytu alebo rodinného domu? Nechcete tráviť čas pravidelným alebo generálnym upratovaním a chcete sa venovať radšej príjemnejším veciam? HomePro poskytuje upratovacie služby a mnoho ďalších pre vašu domácnosť.
 

Realizácia záhrad

Máte predstavu o vzhľade vašej záhrady a potrebujete pomôcť s jej realizáciou? Alebo si chcete nechať celú záhradu navrhnúť a následne zabezpečiť jej realizáciu? HomePro má vo svojom tíme šikovných záhradníkov, ktorí vám ochotne poradia ako spraviť na vašom pozemku záhradu na ktorú bude radosť pozerať.
 

Prečo tepovať a ako tepovanie funguje

Tento krátky článok vás presvedčí o presnom opaku a ukáže vám prečo je tepovanie jedným z dôležitých prvkov udržiavania čistoty nielen v domácnosti.
 

Upratovacie služby

Hľadáte upratovaciu spoločnosť pre svoju prevádzku, predajňu, alebo kanceláriu? Dovoľte nám odporučiť spoločnosť CleaningPro - modernú a profesionálnu spoločnosť so zameraním na upratovanie a čistenie, upratovanie kancelárií, housekeeping pre hotely, profesionálne čistenie počítačov a doplnkové upratovacie a čistiace práce.
 

Umývanie okien

Umývanie okien ako súčasť generálneho upratovania rodinných domov a bytov. Umývanie okien patrí ku každému veľkému upratovanie rodinného domu, alebo bytu. HomePro zabezpečí profesionálne umytie okien štandardnou aj horolezeckou metódou ako súčasť generálneho upratovania, alebo na základe samostatnej objednávky.
 

Tepovanie kobercov

HomePro ponúka svojim zákazníkom komplexné tepovacie služby pre domácnosti. Tepovanie kobercov, kresiel, postelí a iných predmetov v domácnosti je spravidla súčasťou generálneho upratovania a doporučuje sa minimálne raz do roka.
 

Zavlažovacie systémy

Zavlažovacie systémy sú komplexným riešením závlahy pre vašu záhradu a trávnik a dôležitým faktorom pre pekne upravenú a zdravú záhradu. Vyriešia za vás starosti s každodenným polievaním trávy a zároveň šetria váš čas.
 

Revízia kotlov

Zabudnúť na revíziu a servis svojho plynového kolta môže mať väčšie a finančne náročnejšie náklady ako samotná kontrola. V najhorších prípadoch kvôli nesprávne fungujúcemu kotlu, môžete prísť o svoje bývanie. V tých lepších prípadoch riskujete nie plnohodnotne funkčný kotol alebo stratu záruky.
 

Starostlivosť o trávnik

Starostlivosť o trávnik, kosenie trávy, hnojenie a vertikutácia trávnikov. HomePro Vám zabezpečí komplexnú starostivosť o Vašu záhradu a bývanie
 

Starostlivosť o zeleň

Starostlivosť o zeleň, mulčovanie pôdy a orez okrasných drevín od spoločnosti HomePro
 

Starostlivosť o bazény

HomePro svojim klientom poskytuje komplexnú starostlivosť o bazény. Od odzimovania, cez pravidelnú údržbu a meranie kvality, až po opätovné zazimovanie bazéna sa HomePro postará o plnohodnotné využitie bazéna na ten pravý relax.
 

Hodinový pomocník

Služby hodinových pomocníkov sú populárne už aj na Slovensku. Všestranných hodinových pomocníkov je k dispozícii dosť a HomePro ponúka túto službu aj svojim zákazníkom.
 

Prenájom rodinného domu alebo bytu

Potrebujete prenajať rodinný dom alebo byt? Chcete mať náskok pred ostatnými realitami, ktoré vám konkurujú pri prenájme rodinného domu alebo bytu? HomePro Vám poskytne konkurenčnú výhodu pri prenájme domu alebo bytu a zároveň ušetrí váš čas a starosti.
 

Veľké upratovanie

Ku každej jari patrí aj generálne upratovanie spojené s údržbou exteriéru a interiérových častí, ktorým sa pri pravidelnom čistení nedostáva toľko času a pozornosti.
 

Starostlivosť o technológie v rodinnom dome.

S bývaním v rodinnom dome prichádza aj starostlivosť o technológie v ňom použité. Potrebujete pri týchto činnostiach pomoc profesionálov? HomePro je ideálny partner pre vaše bezstarostné bývanie v rodinnom dome!
 

Upratovanie domácností, čistenie a tepovanie

Naša spoločnosť ponúka širokú škálu upratovacích služieb

Prečítajte si ako prebieha upratovanie od HomePro a jeho výhodách

Copyright © 2015 HomePro.sk | All Rights Reserved.